13. TJEDAN SMIJEHA
u
Varaždinu i Varaždinskoj županiji

 

U Varaždinu

  • 4.VARAŽDIN– HNK Varaždin – GRUNTOVČANI – SK Kerempuh – 20:00h
    5. VARAŽDIN– HNK Varaždin – KAKVA TI JE ŽENA,TAKAV TI JE ŽIVOT – D.M.Maca (BIH) – 20:00h
    5. VARAŽDIN – HNK Varaždin *Europa Media – KRTICE – 22:00h
    6. VARAŽDIN – HNK Varaždin – MAMA, JA SAM POZELENIO! – GK Žar ptica – 11:00h
    6. VARAŽDIN – HNK Varaždin – BRAČNA TERAPIJA – Luda kuća – 20:00h
    7. VARAŽDIN – HNK Varaždin – JA, TRUDNICA – 20:00h
    8. VARAŽDIN – HNK Varaždin – DIMNJAČAR (30 godina izvođenja) – 20:00h
    9. VARAŽDIN – HNK Varaždin – LJUBAF – 20:00h
    10. VARAŽDIN – HNK Varaždin – MIKEŠKI KORONA KABARE – Kazalište Virovitica – 20:00h
    11. VARAŽDIN – HNK Varaždin – ZOV DIVLJINE – Scena Gorica – 20:00h
    12. VARAŽDIN – HNK Varaždin – JEL’ TAKO ZORANE? – Kazalište Moruzgva – 20:00h
    12. VARAŽDIN – HNK Varaždin *Europa Media – RAZVEDI ME – Teatar Provokacija(MK) – 21:00h
    13. VARAŽDIN – HNK Varaždin – PRINCEZA NA ZRNU GRAŠKA – GK Žar ptica – 11:00h
    13. VARAŽDIN – HNK Varaždin – DOBRA VEČER,DOŠAO SAM PO VAŠU KĆER – premijera – 20:00h

ULAZNICE MOŽETE KUPITI NA BLAGAJNI HNK U VARAŽDINU
od 10:00h do 12:00h i od 18:00h do 19:30h
ili putem interneta u sustavu Entrio.hr OVDJE te svim Entrio prodajnim mjestima

U Varaždinskoj županiji

  • 4. SRAČINEC– Dom kulture Sračinec – JA, TRUDNICA – 20:00h
    5. VINICA– Društveni dom Marčan – SUSJEDI – 17:00h
    5. IVANEC – Kino dvorana Ivanec – JA, TRUDNICA – 19:00h
    6. MARUŠEVEC – Sportska dvorana – POKOPAJ ME NJEŽNO – 18:00h
    6. LEPOGLAVA – Dom kulture TKIC – JA, TRUDNICA – 20:00h
    7. GORNJI KNEGINEC – Sportska dvorana – SUSJEDI – 20:00h
    8. SVETI ILIJA – Sportska dvorana Beletinec – JA, TRUDNICA – 18:00h
    8. PETRIJANEC – Društveni dom – SUSJEDI – 18:00h
    10. HRASTOVSKO – Društveni dom – JA, TRUDNICA – 18:00h
    10. IVANEC – Kino dvorana Ivanec – SUSJEDI – 20:00h
    10. VARAŽDINSKE TOPLICE – Kino dvorana Varaždinske Toplice – IMOVINA – 20:00h
    11. BEDNJA – Vatrogasni dom – IMOVINA – 18:00h
    11. CESTICA – Društveni dom Gornje Vratno – JA, TRUDNICA – 20:00h
    12. VIDOVEC – Sportska dvorana – JA, TRUDNICA – 18:00h
    12. LJUBEŠĆICA – Sportska dvorana – IMOVINA – 20:00h
    12. KLENOVNIK – Dvorana osnovne škole – SUSJEDI – 20:00h
    13. STRAHONINEC – Centar za kulturu – JA, TRUDNICA – 17:00h

 

Ukoliko Vam se svidio članak, lajkajte, sherajte, komentirajte...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here